Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Salon w Warszawie

Mogą Państwo odwiedzić nas w Galerii Mokotów ul. Wołoska 12, 02-675 w Warszawie, do czego gorąco zachęcamy.

Znajdą Państwo u nas fachową poradę, a także piękne, ręcznie tkane dywany nowoczesne oraz klasyczne, pochodzące z manufaktur z Indii, Iranu, Pakistanu, Chin czy Afganistanu. Tkane są tylko i wyłącznie z naturalnych materiałów, różnego rodzaju wełny i jedwabiu.

Posiadamy w ofercie dywany klasyczne, tkane w różnych zakątka świata, nowoczesne, jak i klasyczne, wyróżniające się oryginalnym wzornictwem oraz dużą paletą barw, które idealnie pasują do wnętrz o nowoczesnym wystroju w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czy mogę obejrzeć dywan w salonie przed zakupem w sklepie internetowym?

Dywany prezentowane w sklepie internetowym mogą nie znajdować się w naszym salonie, lecz w osobnym magazynie. Nie mniej nasz pracownik w salonie postara się znaleźć i pokazać Państwu podobny dywan i oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zachęcamy do kontaktu również w przypadku, gdy interesuje Państwa dywan, który został już przez nas sprzedany. Możemy spróbować zdobyć dla Państwa takowy dywan poprzez naszych importerów bądź też zamówić jego utkanie.

dywanyalladyn
dywanyalladyn
dywanyalladyn
dywanyalladyn
dywanyalladyn