Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Alladyn - Dywany orientalne

Witam Państwa

Dziękuje za odwiedzenie sklepu Alladyn - dywany orientalne. Nazywam się Tomasz Śliwecki i jestem właścicielem salonu z dywanami, mieszczącego się w Warszawie w centrum handlowym Jupiter Centrum ul. Towarowa 22 oraz tego sklepu internetowego z dywanami.

Moja przygoda z dywanami zaczęła się w 1999 roku i nieprzerwanie trwa do dziś. Moim priorytetem jest pełne zadowolenie klienta, który po odwiedzeniu naszego salonu, czy też tego sklepu, uzna firmę Alladyn, jako godną polecenia i ponownego odwiedzenia w przyszłości.

Dbam, aby każdy poszukujący w Alladyn - Dywany orientalne ręcznie tkanego dywanu, mógł znaleźć swój wymarzony, jedyny w swoim rodzaju, dywan.

Każdy dostępny u nas dywan został zakupiony osobiście, przeze mnie. Przy wyborze oferowanego asortymentu kieruję się przede wszystkim jakością, niepowtarzalnością, ale także zwracam uwagę na unikalność samego wzoru oraz koloru. Ponadto, w przypadku dywanów nowoczesnych, na panujące trendy, a także przesłanki sugerujące o nadchodzącą modę.

W asortymencie naszych salonów Alladyn, jak i również tego sklepu, znajdą Państwo dywany indyjskie, dywany irańskie, dywany pakistańskie i dywany chińskie, ręcznie tkane wyłącznie z naturalnych materiałów takich jak różnego rodzaju wełny oraz z jedwabiu.

Alladyn - dywany orientalne